Chlazení polosuchou mlhou pro chov prasat a skotu

Především v teplém počasí hrozí na farmách chovajících prasata, hovězí a jiný dobytek několik problémů. Teplo může zvířatům způsobit stres, únavu a snížit jejich chuť k jídlu. To vede ke ztrátě váhy a v krajních případech k úhynu zvířat. Horké počasí se také podepisuje na nižší produkci masa a snížené míře oplodnění.

Řešení: chladicí systémy používající polosuchou mlhu

V teplém počasí je důležité ochladit stáje tak, aby zvířata nebyla ještě více stresované. Naše systémy efektivně chladí vzduch bez smáčení zvířat nebo země díky naší patentované jemné polosuché mlze. Zvířata jsou ochlazené tím, že se pomocí této mlhy ochladí jejich prostředí. Mlha zároveň přispěje k lepší hygieně ve stáji. Instalace systému je vždy přizpůsobena konkrétním podmínkám.

Příklady produktů


LYOHM

Systém polosuché mlhy chladí a zvlhčuje podél stropu směrem dolů ke zvířatům. Snižuje zápach a udržuje konstantní hladinu vlhkosti. Je jednoduchý na instalaci a údržbu. Velmi jednoduše se ovládá.

COOLJetter Dome

Chladicí a zvlhčovací systém pro velké prostory rozptyluje jemnou mlhu pomocí ventilátoru. Snižuje teplotu prostředí o 2-4 ° C. Vhodný do velkých budov s nepřetržitě otevřenými vchody a do prostor, kde jsou standardní chladicí a zvlhčovací systémy neúčinné.

Benefity

  • Zvířata jsou díky nesmáčivém ochlazení polosuchou mlhou méně vystresovaná (teplota snížena průměrně o 5 stupňů)
  • Obnovení chuti k jídlu
  • Zvířata mají kvalitnější maso
  • Méně zvířat bude potřebovat ošetření
  • Snadná instalace
  • Jednoduché ovládání