Zemědělství

Naše technologie se s úspěchem využívají ve více odvětvích zemědělství. Od 70. let vyrábíme sprejové trysky, které pomáhají redukovat znečištění vzduchu a zajistit pro užitkové rostliny lepší prostředí pro kultivaci. Naše řešení jsou vhodné pro všechny systémy kontroly kvality vzduchu. Řešení navržené na míru nabízí ochlazování vzduchu pomocí jemné mlhy, bez rizika smáčení a podchlazení zvířat. IKEUCHI trysky efektivně redukují zápach, snižují teplotu a výrazným způsobem redukují prašnost.

Nesmáčivé chlazení pro mléčné farmy

Nesmáčivé chlazení pro mléčné farmy

Mléčné farmy mohou mít v teplém počasí několik problémů. Teplo způsobuje zvířatům stres, jsou z něj unavené a ztrácejí chuť k jídlu. To může vést k poklesu produkce mléka, které má pak nižší kvalitu..

Kontrola vlhkosti a teploty pro drůbeží farmy

Kontrola vlhkosti a teploty pro drůbeží farmy

V drůbežích farmách bez oken může v teplém počasí docházet ke zvýšenému počtu případů nemocí (ptačí chřipka). Drůbež je unavená a vystresovaná z tepla, bude mít nižší chuť k jídlu a bude snášet méně vajec.

Chlazení polosuchou mlhou pro chov prasat a skotu

Chlazení polosuchou mlhou pro chov prasat a skotu

Především v teplém počasí hrozí na farmách chovajících prasata, hovězí a jiný dobytek několik problémů. Teplo může zvířatům způsobit stres, únavu a snížit jejich chuť k jídlu. To vede ke ztrátě váhy a v krajních případech k úhynu zvířat. Horké počasí se také podepisuje na nižší produkci masa a snížené míře oplodnění.