Polygrafie

Máme více než dvacet let zkušeností s řešeními v papírenském průmyslu. Poskytujeme zvlhčovací systémy, které jsou šité na míru pro každý typ lisovny. Náš zvlhčovací systém řeší problémy se statickým nábojem a chybovostí produktů. Umíme zabezpečit celoroční regulovanou úroveň vlhkosti vhodnou pro každý typ výroby. Ze zkušeností našich klientů víme, že dokážeme výrazným způsobem pročistit ovzduší a zredukovat prašnost až o více než 80%.

 

Zvlhčování pro hlubotisk

Zvlhčování pro hlubotisk

Při hlubotisku mohou vznikat následující problémy: oheň, statická elektřina, tiskové chyby, produkty nízké kvality nebo nedokonalosti na okrajích.

Řešení pro sítotisk

Řešení pro sítotisk

Při sítotisku je důležitá správná manipulace s emulzí. Když je příliš suchá, vytvářejí se trhliny a tenké místa. Tisk může být rozmazaný nebo nesprávně zarovnaná. Stejně jako u jiných typů tisku, vždy je důležité předcházet vzniku statické elektřiny a přilnavosti prachu kvůli suchému vzduchu.

Kontrola vlhkosti při ofsetovém tisku s podavačem

Kontrola vlhkosti při ofsetovém tisku s podavačem

Při ofsetovém tisku je velmi důležité vyvarovat se dvojitého podávání, špatného zarovnání, zvlnění papíru, špatného stohování a dvojitého ofsetu.

Systém zvlhčování při rotační tisku

Systém zvlhčování při rotační tisku

Jakým problémům musíte čelit při rotační tisku? Zpomalení výroby kvůli nesprávnému podávání kotouče, zaseknutí papíru v dopravnících, statické elektřině a suchému papíru.